← Wróć do wydarzeń
„Życie w konserwie, czyli jak na co dzień radzi sobie załoga statku wycieczkowego”.
O wydarzeniu
Spotkanie poprowadzi Adam Sygacz. Wraz ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy" serdecznie zapraszamy na spotkanie podróżnicze pn. „Życie w konserwie, czyli jak na co dzień radzi sobie załoga statku wycieczkowego”. Spotkanie poprowadzi Adam Sygacz. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25). *Rezerwacja bezpłatnych wejściówek od 10.06 (godz. 12:00) na stronie: rezerwacje.biblioteka-dg.pl pod nr tel. 32 639 03 28 (Punkt Ksero MBP)
Informacje
📅
środa, 17 czerwca 2026
Godzina: 17:00
🏷️
Spotkanie podróżnicze
📍
ul. Kościuszki 25, 41-300 Dąbrowa Górnicza
🏛️
Organizator
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej